MÖBLER / Bord / Nattygsbord 8652057
nr 865 2057
Nattygsbord
med låda, tidigt 1900-tal, längd: 38, djup: 37, höjd: 78
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 december 2013
kl 19:19:53
200 kr
300 kr
350 kr